Galt - logo

Ceny Transferowe – Przygotowanie analizy danych porównawczych

2017-05-17

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejne szkolenie warsztatowe dotyczące tematyki Cen Transferowych, na które został zaproszony nasz ekspert Artur Gawiński. Odbędzie się ono w dniach 21-22.06.2017 r. w Millenium Plaza przy Al. Jerozolimskich 123a w Warszawie.

Nasz prelegent poprowadzi część warsztatów dotyczącą „Przygotowania analizy danych porównawczych”, podczas której zajmie się m. in. tematem podatkowych metod ustalania cen transferowych a ich wpływem na wybór metodologii benchmarku, kwestią benchmarku w nowych przepisach o cenach transferowych, jak i praktycznymi aspektami przeprowadzania analizy danych porównawczych. Podczas spotkania będzie też można spróbować swoich sił w rozwiązaniu case study, w którym zostanie zwrócona uwaga na typowe błędy i problemy dotyczące prezentowanego tematu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami programu oraz zapisów.

Organizatorem wydarzenia jest Centrum Edukacji PKF, które od 1993 r. prowadzi szkolenia dla przedsiębiorstw bazując na najwyższej jakości autorskich programach szkoleniowych.


Wróć do aktualności