Galt - logo

Szkolenia z Galt Tax: Zmiany CIT i ceny transferowe

2018-01-17

Nasi eksperci z Galt Tax, Artur Gawiński oraz Aleksandra Trzópek, mieli dzisiaj przyjemność poprowadzić szkolenie pt. CENY TRANSFEROWE – rok doświadczeń z nowymi przepisami. Kalkulacje i optymalizacja podatkowa z uwzględnieniem zmian w ustawie o CIT od 1 stycznia 2018 r.

Podczas szkolenia w kompleksowy i praktyczny sposób omówili temat transakcji i zdarzeń objętych obowiązkiem dokumentacyjnym, zakres podmiotów zobowiązanych do sporządzania dokumentacji cen transferowych od 2017 r. oraz w 2018 r, jednocześnie odpowiadając na pytanie czy nowe przepisy o cenach transferowych są stosowane wstecz. Nie zabrakło również nawiązania do zmian w CIT od 1 stycznia 2018 r. mających wpływ na obowiązki dokumentacyjne podatników. Wytłumaczyli również jak powinna wyglądać nowa konstrukcja dokumentacji podatkowej cen transferowych i zakres analizy danych porównawczych tzw. benchmarku. Jak również poruszyli wiele innych tematów związanych z zagadnieniami cen transferowych i zmian w CIT.

Organizatorem szkolenia było Polskie Towarzystwo Prawa i Gospodarki Rynkowej. Stowarzyszenie jest platformą, na której sędziowie oraz najlepsze kancelarie polskie i zagraniczne mogą zaprezentować najważniejsze szkolenia – skierowane do firm działających na obszarze naszego kraju.*

*źródło: http://www.towarzystwo.org.pl/

Wróć do aktualności