Galt - logo

Le Palais – przywrócony blask zabytkowych kamienic

Gruntowna, wykonana z dbałością o architektoniczne detale rewitalizacja kamienic przy ul. Próżnej 7-9 była pierwszą z wielu inwestycji w okolicach Placu Grzybowskiego, które pozwalają Warszawiakom na nowo cieszyć się tym pięknym skwerem. Inwestora wsparła kancelaria Galt.

Właściciela wspieraliśmy przy negocjacjach umów najmu, w sprawach budowlanych i przy sprzedaży nieruchomości branżowemu funduszowi inwestycyjnemu z Niemiec.

Poza biznesowym sukcesem renowacji jesteśmy dumni z udziału w projekcie, w wyniku którego powstało prawie 5 tys. m.kw. unikatowej powierzchni biurowej, wiernie odtwarzającej przedwojenną świetność neobarokowej kamienicy. Przykładem są zrekonstruowane pod nadzorem konserwatora zabytków fasada, klatka schodowa, zdobienia ścian, podłóg i sufitów. Inwestycja rozpoczęła wiele innych renowacji diametralnie zmieniających okolice Placu Grzybowskiego. Dziś jest to reprezentacyjna część Warszawy z restauracjami, kawiarniami, biurami i jednym z najbardziej ekskluzywnych apartamentowców w stolicy.


Wróć do listy