Galt - logo

Kalkulator obowiązków dokumentacyjnych 2018

Prezentowane narzędzie służy do weryfikacji obowiązków dokumentacyjnych w zakresie cen transferowych dla roku 2018. Jeżeli nie zdecydowałeś się wybrać dla roku 2018 nowych przepisów obowiązujących od roku 2019 i stosujesz stare przepisy, to za pomocą tego narzędzia uzyskasz informację, jakie obowiązki dokumentacyjne oraz jakie progi dokumentacyjne w zakresie cen transferowych będą dotyczyć Cię w 2018 roku. Uzupełnij pola poniżej.

Uwaga: obliczenia są wykonywane przy założeniu, że podatnik ma rok podatkowy równy kalendarzowemu.


*większa z wartości

Obowiązki dokumentacyjne

Sprawdź ponownie

GALT TAX informuje, że wszelkie wyniki prezentowane przez program „Sprawdź obowiązki dokumentacyjne" mają charakter poglądowy i nie stanowią porady prawnej ani podatkowej. GALT TAX nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z zastosowania się do wyników obliczeń. Wyniki obliczenia nie mogą być traktowane jako podstawa do stwierdzenia obowiązku sporządzenia dokumentacji cen transferowych albo jego braku.

GALT TAX zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w programie.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie części lub całości informacji, zdjęć, grafik, kodów html, a w szczególności algorytmu związanych z programem „Sprawdź obowiązki dokumentacyjne" w formie elektronicznej lub jakiejkolwiek innej bez zgody GALT TAX jest zabronione.