Galt - logo

O nas

O nas

GaltTax jest spółką doradztwa podatkowego działającą od 2010 roku. Świadczymy kompleksowe usługi doradztwa podatkowego dla podmiotów gospodarczych przede wszystkim działających na rynku nieruchomości. Nasze usługi poparte są doświadczeniem zawodowym, które zdobywaliśmy zarówno podczas pracy w GaltTax, jak i w trakcie poprzednich praktyk zawodowych, między innymi w spółkach doradczych z tak zwanej Wielkiej Czwórki.

 

Obsługujemy między innymi przedsiębiorców inwestujących w sektorach takich jak: centra handlowe, biurowce, hotele, budownictwo mieszkaniowe, magazyny. Dzięki temu sprawnie identyfikujemy zagadnienia podatkowe i rachunkowe związane z nieruchomościami. Posiadamy specjalistyczne doświadczenie w każdej z wymienionych powyżej branż sektora nieruchomościowego. Dostarczamy firmom rozwiązania uwzględniające szybko zmieniające się otoczenie biznesowe i prawne.

 

Nasi doradcy w szczególności tworzą rozwiązania, w których łączą znajomość przepisów podatkowych i bilansowych. Połączenie wiedzy eksperckiej z praktyką branżową oraz bogatym doświadczeniem transakcyjnym pozwala nam wnosić realną wartość do projektów, w które jesteśmy zaangażowani. Nasz zespół stale monitoruje zmiany przepisów podatkowych, zmieniającą się praktykę polskich organów podatkowych, a także nowe orzecznictwo zarówno polskich sądów administracyjnych, jak i Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości. Nasi kluczowi eksperci są członkami Krajowej Izby Doradców Podatkowych (KIDP).